Lokalizacja:
strona główna > nasze apartamenty

Apartamenty z basenem w Kołobrzegu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanich noclegów w komfortowych apartamentach w Kołobrzegu blisko morza. Apartamenty z basenem, domkiem grillowym i placami zabaw z nadmorskim piaskiem to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, szukających idealnego miejsca na letni wypoczynek nad morzem. Proponujemy Państwu wynajem krótkoterminowy naszych mieszkań na bardzo korzystnych warunkach.

 

Nasze apartamenty usytuowane są na Osiedlu Feniks, w nowoczesnym, kompleksowo wyposażonym budynku, w którym znajduje się wszystko, czego potrzeba naszym Gościom.

 

Kwatery prywatne nad morzem

 

Budynek wyposażony jest w windę i podjazd dla osób niepełnosprawnych, a każdy zmotoryzowany Gość znajdzie na terenie osiedla miejsce parkingowe. Zarówno obiekt, jak i tereny wokół są zamknięte dla osób trzecich i chronione całodobowo.

Apartament De Lux 1

Aktualnie do Państwa dyspozycji mamy 5 komfortowych apartamentów o identycznej konfiguracji pomieszczeń, które znajdują się w jednej lokalizacji – w przypadku, gdy zainteresowanych wynajęciem będzie kilka grup chcących skorzystać z wypoczynku w tym samym czasie i miejscu. Nasze kwatery prywatne nad morzem to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i wygodę. 

 

De Lux 1  |  De Lux 2  |   De Lux 3  |   De Lux 4  |   De Lux 5   |   De Lux 6    Standard Plus

BASEN  FITNESS  PARKING  rowery  Sauna  suszarka  TV  Wi-Fi  żelazkoPRALKA          

Zarezerwuj apartament

więcej >
Apartament
więcej >
Okolice
Created by 3CUBE
Znajdź nas i polub na Facebooku
Partner Logistyczny
Taxi Kołobrzeg